Kdo jsou Dočasky DeDe z.s.

Náš spolek se zabývá umístěním pejsků v domácích depozitech kde je jim poskytnut dočasný domov s veškerou péčí (krmení, veterinární ošetření, socializace, venčení a vše co potřebují.)Jednoznačně dáváme přednost útulákům, kteří čekají dlouho, nikdo je neinzeruje a nesnaží se jim najít domov. Přijímáme pejsky bez domova, od původních majitelů, kteří už pejska buď nechtějí nebo se nemohou dále starat, pejsky nalezené, týrané i pejsky z nevhodných podmínek, přijímáme i pejsky staré, kteří mají např.v útulku jen velmi malou šanci najít domov!Naše pomoc spočívá v tom najít pejskům ty nejlepší domovy kde prožijí zbytek života tak jak si zaslouží a proto dbáme na výběr nových majitelů opravdu pečlivě! Proto se nedivte že si chceme prohlédnout kde bude náš svěřenec žít a máme stovky otázek :) ale někteří pejsci mají problém třeba s dětmi - tudíž prostě do rodiny s dětmi není vhodný i když se Vám strašně líbí..
Žádného pejska (kromě vyjímek v podobě opravdu velkých plemen kterým je venku dobře) neumístíme ven k boudě nebo do kotce!!!

Většina pejsků si neprošla ničím hezkým a naším cílem je umístit je do rodin a domovů kde je budou milovat a budou se jim věnovat.Každý pejsek od nás odchází na základě "Adopční smlouvy" s uhrazením adopčního poplatku (který slouží na pokrytí veterinárních výdajů). Všichni pejsci odchází do nového domova odblešeni, odčerveni, očkováni, čipováni a pokud se nejedná o štěně i kastrováni!Naše kapacita není velká, ale našimi dočaskami projde za rok desítky psů.


Naší motivací jsou hlavně výsledky! Dostávají se nám do péče totiž i pejsci s různými problémy (separační úzkost, zranění, podvýživa, agrese k psům apod.) a když po týdnech či měsících porovnáme pejska který k nám přišel a který odchází-je to neuvěřitelné!!!Pokud zvažujete adopci pejska uvědomte si prosím, že je to živý tvor, který bude potřebovat péči a že je to závazek na několik let (pokud si adoptujete štěně tak i na 15let a více)!!!!!"Všem majitelům psů adoptovaných od nás nabízíme pomoc. Ať už v situacích kdy budou potřebovat pejska pohlídat třeba z důvodu hospitalizace apod., pokud se vyskytnou nějaké problémy s pejskem (agrese či cokoliv jiného)-obraťte se na nás a zkusíme společně najít řešení.Nabízíme Vám ještě možnost nakupovat pro Vaše "adopťáky" přes eshop. se SLEVOU!!!


Vizitku s kontaktem dostanete společně s adopční smlouvou.
Jedná se o obchod který nám pomáhá tím, že nám krmivo, doplnky i všechen sortiment, který potřebujeme nabízí za bezkonkurenční ceny!

Pořád chcete adoptovat a libí se Vám některý pejsek u nás v albu? Tak nám zavolejte a pokusíme se společně najít toho pravého "kamaráda" :)